28.12.2017 

Добредојдовте во новите простории на филијалата на Халкбанк во населба Сарај!

Со големо задоволство Ве покануваме во новата филијала на Халкбанк во населба Сарај

06.12.2017

Соопштение за добитници

Ве информираме дека денес се оддржа извлекувањето на добитниците во големата Наградна игра “Вози Мини со 3 Дисциплини”...

05.12.2017

Нова мобилна апликација за електронско банкарство

Халкбанк АД Скопје продолжува со унапредување на услугите со цел задоволување на Вашите секојдневни потреби...

06.10.2017

Вози мини со 3 дисциплини

Големата наградна игра на Халкбанк АД Скопје започна и ќе трае до крајот на месец  ноември оваа година...

28.09.2017

Visa PayWave трансакции на ПОС терминалите на Халкбанк АД Скопје

Со задоволство Ве информираме дека Халкбанк АД Скопје ја надградува  функционалноста на своите ПОС терминали...

20.09.2017

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ФИЛИЈАЛА ДЕБАР

Ве известуваме дека на ден 21.09.2017 година (четврток), поради најавениот прекин со напојување со електрична енергија од ЕВН филијала Дебар нема да работи.

14.09.2017

“Вози Мини со 3 дисциплини! “ – Голема Наградна Игра на Халкбанк

Со големо задоволство би сакале да Ви ја најавиме големата Наградна игра на Халкбанк АД Скопје  која започнува на 15.09.2017 и ќе  трае до крајот на месец ноември оваа година.

31.08.2017

ХАЛКБАНК АД СКОПЈЕ ВОВЕДЕ НОВА ПЛАТЕЖНА КАРТИЧКА ЗА ПРАВНИ ЛИЦА

Халкбанк АД Скопје со задоволство Ве инфомира за воведување на нова платежна картичка наменета за правни лица.......

19.07.2017

ВЕЌЕ НЕ Е БИТНО ДАЛИ ИМАШ СИТНО

Халкбанк АД Скопје во соработка со Јавното Претпријатие за Државни Патишта им овозможува на сите патници низ патиштата во Р.Македонија брз и лесен начин за плаќањето на патарините......

04.04.2017

ПОСТОИ ЕДЕН НАЧИН ЗА НЕОГРАНИЧЕН БРОЈ ЗАДОВОЛСТВА!

Со заводолство Ве информираме дека Халкбанк АД Скопје воведе нова картичка Mastercard World  наменета за физички лица...

27.03.2017

ХАЛКБАНК со ПРОМОТИВНИ ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ на Саемот за Мебел 2017

Халкбанк АД Скопје сака да им се заблагодари на сите посетители на 43тиот Меѓународен Саем за Мебел кој беше одржан од 21 до 26-ти март 2017 на Скопски Саем...

20.03.2017

Известување за промена на тарифа за физички лица

Халк Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека изврши промена на провизиите...

23.02.2017

ЕКСТРА уживање на крајот од месецот !!!

Промотивна понуда за сите корисници на кредитни картички Mastercard Standard, Mastercard Contactless, Visa Classic ,Visa Gold и Mastercard World.

13.02.2017

За ЉУБОВ полна ИЗНЕНАДУВАЊА !!!

Во месецот на виното и љубовта Халкбанк се грижи за своите клиенти.

07.02.2017

Вистинско време за добра зделка со Халкбанк!

Искористете го промотивниот период за време на GARAGE SALE во Ramstore Mall од  07.02.2017 до 12.02.2017 и аплицираjте за еден или повеќе од следните производи на Халкбанк АД Скопје и добијте ги по одлични услови!

23.01.2017

Кога трошењето е задоволство!

Халкбанк АД Скопје со задоволство Ве известува за воведување на скалеста годишна членарина за сите физички лица иматели на  кредитни картички...

05.01.2017

Заемот на GGF од 10 милиони Евра го зајакнува потенцијалот на Халк Банка за финансирање на енергетската ефикасност

Green for Growth Fund и одобри заем од 10 милиони евра на Халк Банка наменет за зголемување на енергетската ефикасност во Македонија...

04.01.2017

Известување за каматна стапка на дозволен минус

Халк Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека ја менува каматната стапка на постојните и нови изложености...

Copyright 2014 HALKBANK АД Скопје. Сите права задржани. | Политика за приватност | Политика за колачиња